HUDEČEK Antonín (1872 Loucká u Dudyně nad Ohří - 1941 Častolovice)
starting price: 25 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tempera na papíře, 43,5 x 60 cm, rámováno, pod sklem, nesignováno, zezadu opatřeno přípisem s určením. Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaela Zachařem. Autor viz T 1/386, TD 77, V 2/500, TB 18/33, B 5/649, NEČVU 1/291.